31 березня – 01 квітня відбувся ІХ турнір з волейболу, присвячений вшануванню пам’яті волейболістів Харківщини.

З В І Т про проведення ІХ турніру з волейболу, присвяченого вшануванню пам’яті волейболістів Харківщини

31 березня – 01 квітня поточного року комітет первинної профспілкової організації Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та Клуб ветеранів волейболу Харківщини провели ІХ турнір з волейболу, присвячений вшануванню пам’яті волейболістів Харківщини. Змагання відбувалися в спортивній залі головного корпусу університету серед жіночих та чоловічих команд у номінаціях “ветерани волейболу” та “спортивна молодь”: “ветерани волейболу”: жіночі команди “Освіта-40+”, “Освіта-50+”, “Драйв”, “Талісман”, “Ветеран” (збірна міста), “Пайп”, “Альянс”, “МІГ”; чоловічі команди “Аеліта-50+”, “Комета-50+”, “Бригантина-55+”, “Ветеран-55+”, “Вільшани”; “спортивна молодь”: жіночі та чоловічі команди “ХНУ імені В.Н.Каразіна” та “ХОВУФКС” (Харківське обласне вище училище фізичної культури та спорту).

Загалом у змаганнях взяли участь 17 команд. У відкритті турніру взяли участь: заступник голови ППО ХНУ імені В.Н.Каразіна, член оргкомітету, Голтвянський А.В., президент федерації волейболу Харківської області Попов А.М., перший віце-президент ФВУ, президент ВК “Локомотив” Щербина Є.В., президент Клубу ветеранів волейболу Харківщини Григоров І.А. та запрошені почесні гості.

Учасники турніру, гості та болільники могли ознайомитись з фотомонтажем волейболістів Харківщини, які відійшли у небуття. Віддаючи шану світлій пам’яті волейболістів, в залі горіла церковна свічка.

Переможцями турніру стали усі його учасники, бо у них було бажання і вони знайшли час, щоб прийти і вшанувати пам’ять волейболістів Харківщини.

Турнір пройшов у дусі злагоди, комфорті і, головне, без травм.